Leczenie alkoholizmu Wrocław

19 25 lipca 2019

Korzeń Macy – naturalny zastrzyk testosteronu

SEKRETNY WYZWALACZ EREKCJI #1:

Korzeń Macy – naturalny zastrzyk testosteronu

Testosteron to męski hormon seksu. To on robi z Ciebie prawdziwego mężczyznę. Jednak po 40-tce jego poziom zaczyna spadać. Zmniejsza się o 1% rocznie. Dlatego, jeśli chcesz uprawiać gorący seks, musisz przywrócić poziom testosteronu z czasów młodości. I właśnie korzeń Macy (nazywanyperuwiańską Viagrą) jest tym czego potrzebujesz, żeby reaktywować Twoje życie seksualne.

Więcej niż połowa Twojego testosteronu łączy się białkiem transportowym SHBG. Przez co tylko część testosteronu występuje w formie wolnej (oddziałującej na libido i erekcje).

Lignany znajdujące się w korzeniu Macy mają zdolność do łączenia się z SHBG w miejsce testosteronu. Dzięki temu rośnie poziom testosteronu w organizmie, a ty czujesz przypływ męskiej energii.

Co więcej Maca podnosi libido, płodność i zwiększa tolerancję na stres. Ma także potwierdzoną skuteczność w zbijaniu poziomu estrogenu, co przyczynia się do zwiększenia ilości testosteronu we krwi.

SEKRETNY WYZWALACZ EREKCJI #2:

L-arginina – zmienia ciasne żyły w autostradę pompującą krew do penisa

W 1998 roku zespół farmakologów otrzymał Nobla za odkrycie wpływu tlenku azotu (NO) na przepływ krwi w organizmie. Badacze udowodnili, że jedną z funkcji azotu jest rozszerzanie naczyń krwionośnych. To właśnie uwolnienie NO powoduje zwiększenie objętości naczyń krwionośnych w trakcie erekcji.

Szersze naczynia krwionośne umożliwiają szybszy dopływ krwi do penisa. Rozszerzeniu ulegają także naczynia tętnicze w prąciu. Nabiegają krwią wypełniającą wszystkie ciała jamiste penisa. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wielkiej erekcji.

Niedługo potem odkryto, że aminokwas zwany L-argininą pobudza produkcję NO w organizmie. I to właśnie dlatego L-arginina została dodana do preparatu Potenga. Dzięki niej do penisa dopływa więcej krwi, a erekcje są sztywniejsze, większe i trwają znacznie dłużej.

To działanie potwierdzają testy kliniczne przeprowadzone przez prof. Andrew Lyoda z Medical Colege w Ilinois. Poddał on grupę 15 mężczyzn z zaburzeniami erekcji kuracji polegającej tylko i wyłącznie na przyjmowaniu 1,400 mg L-argininy dziennie przez 2 tygodnie. 12 z mężczyzn stwierdziło znaczącąpoprawę sprawności seksualnej oraz twardsze i dłużej trwające erekcje.

About 

Related Articles