Leczenie alkoholizmu Wrocław

86 2 września 2018

Czasem ulotki się przydają

Zazwyczaj ignoruję ulotki, które znajduję przed drzwiami. Pizza nie jest moim ulubionym daniem, a kamieniarz i nagrobki nie są mi póki co potrzebne. Ceragem… to jest coś ciekawego! Ceragem czyli łóżko do masażu – to wygląda bardzo ciekawie zwłaszcza w kontekście moich problemów z kręgosłupem. Masaż leczniczy jest tym, co mi pomaga na te bóle. Dlatego informacja, ze mogę mieć takie łóżko do masażu bardzo mnie zaciekawiła. Postanowiłam poszukać informacji w Internecie czym jest to łóżko ceragem i czym ten ceragem różni się od klasycznego masażu. Dotychczas na moje dolegliwości pomagał mi masażysta, w wykonaniu którego to była prawdziwa rehabilitacja! Przeszkadzało mi jednak to ciągłe dojeżdżanie od niego i wpasowywanie się w grafik jaki miał masażysta. Wiadomo, że Kraków to duże miasto, ale kogoś, kto wykonuje skuteczny masaż terapeutyczny, z tego co się przekonałam można ze świecą szukać. Masaż, który ma zrelaksować – to coś innego – tu bez problemu i od ręki mogłabym polecić ileś osób, o których z czystym sumieniem mogę powiedzieć: to świetny masażysta! Jeśli jednak chodzi o masaż leczniczy nie jest tak wesoło i dlatego łóżko masujące z tej ulotki ceragem tak mnie zainteresowało.

Ceragem daje możliwość wypróbowania czy wyprodukowane przez nich łóżko do masażu odpowiada nam. Ponieważ z natury jestem sceptyczna, wolę coś sprawdzić zanim wyłożę na to pieniądze. To jak z samochodem – kto go kupuje bez jazdy próbnej? Na ulotce był adres i numer telefonu Centrum Ceragem Kraków – skontaktowałam się więc z nimi. Szybko do mojego domu trafiło łóżko masujące marki ceragem. Pierwsze wrażenie? Kosmos! Łóżko do masażu ma futurystyczny kształt. Jednym się bardziej spodoba produkt ceragem, innym mniej – to kwestia gustu. W każdym razie ceragem jest to produkt solidnie wykonany i budzący zaufanie.

A jak wrażenia z używania ceragem? Lóżko do masażu to coś nowego! Zupełnie inne wrażenia niż przy klasycznym masażu. Masażysta miewał gorsze i lepsze dni, czasem mocniej przydusił, czasem miał słabszy dotyk, tu nie ma o tym mowy. Ceragem się nie męczy i nie ma tu takich niespodzianek.

Informacja ważna dla osób, które obecność masażysty trochę krępowała – ten problem przy łóżku ceragem znika całkowicie! Wiadomo, że masażysta jest jak lekarz, ale nie każdy się czuje swobodnie będąc obnażonym w jego obecności. Jeśli to skrępowanie psuje nam przyjemność z masażu, to pomyślmy o łóżku ceragem. To takie moje pierwsze wrażenia z użytkowania łóżka ceragem.

About 

Related Articles