Leczenie alkoholizmu Wrocław

40 25 lipca 2019

Cynk – Metal który usztywni Twojego penisa

SEKRETNY WYZWALACZ EREKCJI #3:

Cynk – Metal który usztywni Twojego penisa

Od wieków mężczyźni spożywali ostrygi, żeby zwiększyć swoją sprawność seksualną. Powód takiej diety jest prosty – ostrygi są bogate w cynk.

Miliony Amerykanów i Europejczyków mają niedobór cynku. Brak tego ważnego dla procesów zachodzących w organizmie pierwiastka może hamować wydzielanie w przysadce mózgowej hormonu luteinizującego (LH), który wykazuje w testach zdolność do stymulowania produkcji testosteronu. Uzupełniając brak cynku uwalniasz więcej LH do swojego ciała, co pozwala zwiększyć ilość produkowanego testosteronu.

W niezależnych badaniach potwierdzono, że dostarczenie cynku pozwoliło zwiększyć dwukrotnie stężenie testosteronu u 9 starszych mężczyzn, u których stwierdzono jego znaczący niedobór – w zaledwie 3 miesiące. Inne testy pokazały, że u sportowców przyjmujący cynk, magnez i witaminę B6 przez 8 tygodni poziom wolnego testosteronu wzrósł o 33,5%.

Dodatkowo w Twoim organizmie znajduje się niepożądany enzym nazywany aromatazą, który wywołuje przemianę części testosteronu w estrogen – żeński hormon seksualny.

Przez zwiększenie poziomu estrogenu, aromataza może powodować słabsze erekcje albo rośnięcie piersi u mężczyzn. Cynk dezaktywuje aromataze, wyłączając jej działanie. Dzięki temu poziom Twojego estrogenu nie wzrasta, a stężenie testosteronu pozostaje bardzo wysokie.

… chyba nie muszę mówić, jak przełoży się to na Twoje samopoczucie oraz m.in.:

zwiększenie Twojego poczucia męskości, pewności siebie i siły,
zintensyfikowanie Twojej aktywności seksualnej (częściej, dłużej, mocniej),
Twoje relacje z partnerką (przekona się, że TYLKO TY możesz zaspokoić ją tak dobrze)

100% naturalna i bezpieczna

W przeciwieństwie do Viagry, która składa się z molekuł tworzonych w laboratoriach, Potenga to ekstrakt z naturalnych ziół i witamin.

Ta naturalna formuła jest tak skuteczna, że nie należy jej przedawkowywać. Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie – jednej rano, drugiej wieczorem. Większa ilość może dać Ci taki zastrzyk testosteronu, że będziesz zbyt napalony i zaczniesz obsesyjnie myśleć o seksie.

Wystarczy, że weźmiesz zalecaną dawkę, a Twoje ciało zostanie zaprogramowane na koncertowy występ w sypialni.
A teraz najlepsze…

About 

Related Articles