Leczenie alkoholizmu Wrocław

45 25 lipca 2019

Charakter zapisany w grupie krwi. Sprawdź kim jesteś

Grupy krwi kształtowały się wraz z rozwojem ludzkości. Pierwsi myśliwi mieli grupę krwi 0, ich osiedlanie się zmiany diety oraz klimaty miało wpływ na pojawienie się grupy B i A. Okazuje się, że to jaką ma się grupę krwi ma wpływ także na zachowanie oraz charakter danej jednostki.
Przywódcy z grupą krwi 0

Ludzie posiadających grupę 0 charakteryzują się silną wolą, mają dużo energii oraz cechuje ich łatwość w nawiązywaniu kontaktów i mają siłę przebicia. Takie jednostki posiadają doskonałe predyspozycje do osiągnięcia zawodowego sukcesu potrafią być elastyczne, mają talent do maskowania się oraz są skłonni do wielu wyrzeczeń. Ludzie o tej grupie krwi posiadają silny instynkt samozachowawczy ich silnym atrybutem jest koncentracja oraz kierowanie sobą. Posiadają także bardzo duże zamiłowanie do współzawodnictwa.
Introwertycy z grupy A

Osoby posiadające tą grupę krwi są urodzonymi perfekcjonistami oraz są obowiązkowe i sumienne. Potrafią pewnie i otwarcie wypowiedzieć swoje zdanie na dany temat. Natomiast często tłumią w swoim wnętrzu emocje, są uczuciowi i łatwo ich zranić. Często też są podatni na depresję. Ich wadą jest przesadna drobiazgowość oraz duży upór.

About 

Related Articles