Leczenie alkoholizmu Wrocław

103 12 lipca 2018

Badania wzroku w Krakowie – BEZPŁATNE!

Badania wzroku w Krakowie – BEZPŁATNE!

Czy nie niepokoi Cię, w jaki sposób starzeją się oczy? Siwe skronie czy pomarszczoną skórę od razu dostrzeżemy w lusterku. Jednak oczy… Może właśnie dlatego warto skorzystać z okazji: na bezpłatne badanie wzroku Kraków zaprasza wszystkich swoich mieszkańców.
Przede wszystkim chwila spędzona w gabinecie okulistycznym nie wyrządzi nam żadnej krzywdy. Zostaniemy poddani serii testów, takich jak czytanie z oddalonej planszy, zabawa laserowym wskaźnikiem czy odnajdowanie „wypukłych” obrazków na niepozornych, ziarnistych tłach. Nie stanie nam się nic złego. Badania przeprowadzone zostaną w sposób nieinwazyjny. Zdążymy pójść do pracy, zająć się dziećmi, wnukami bądź ulubionym psem. Pójdziemy na kawę z sąsiadką. A w wolnej chwili poświęcimy dziesięć minut na badanie okulistyczne.
Dzięki profilaktyce możemy wcześniej wykryć rozwijającą się chorobę. Może uchronimy się przed operacją, jeśli lekarz wcześnie zdiagnozuje zaćmę? bądź jaskrę? Wcześnie wykryte schorzenia są do wyleczenia. Dlatego skorzystajmy z szansy oferowanej nam za darmo.

About 

Related Articles